DETAYLARIYLA DENİZ KAUÇUK
Tesisimizde kapalı ve açık sistem hamur karıştırma makineleri, dozajlama, ölçülendirme ve şablonlama sistemleri ve çeşitli ölçülerde vulkanizasyon presleri, plastik enjeksiyon, levha ve termoform makineleri kullanılarak üretim yapılmaktadır.

Kauçuk kimyası konusunda deneyimli kimyagerlerimiz tarafından çalıştırılan ve kauçuk sektörü için gerekli tüm test cihazları mevcut olan laboratuarımızda tüm ürünler üretim öncesi %100 kontrol edilmekte, kayıt altına alınmakta ve böylelikle ürün kalitesi en üst düzeyde tutularak koşulsuz müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.


Kalıphane bünyemizde bulunan CNC tezgahlarımızda CAD/CAM teknolojisi ile kalıp üretimini yapmış olduğumuz tüm yeni modellerin tasarımları AR-GE departmanımız tarafından özel 3D tarayıcılarla bilgisayar ortamında yapılmakta ve Türk Patent Enstitüsünden Tasarım Tescil Belgeleri alınmak suretiyle ürünlerimiz kopyalanmaya ve haksız rekabete karşı korunmaktadır.Oto aksesuar ve yedek parça piyasaları için ürettiğimiz “image Car Mat Collection” ve ‘’image Premium’’ markalı KAUÇUK, PVC / NBR, TPE, LATEKS ve HALI Oto Paspasları lüks aksesuar grubunda sürekli güncellenen üniversal ve araca özel yeni modellerle tüketicinin beğenisine sunulmaktadır.


“image Boot Mat Collection” markalı Bagaj Havuzları (Bagaj Koruyucu Paspas), sektöre yenilik getiren, tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik, titiz araç sahiplerine fayda ve memnuniyet sağlayan ürünler olarak oto aksesuar ve yedek parça piyasalarında öncü ve lider olarak yerini almıştır.


TPE malzemeden ürettiğimiz 3D Yüksek Bariyerli Oto Paspas ve KAUÇUK malzemeden ürettiğimiz 4D Yüksek Bariyerli Oto Paspas çeşitlerimiz hızla artmaktadır.


Pazar ihtiyaçları ve müşteri talepleri doğrultusunda, makine parkımızın elverdiği her türlü kauçuk malzemeden ürünü üretebilecek teknik altyapımız mevcuttur.“image Car Mat & Boot Mat Collection” ve ‘’image Premium’’ markalı ürünlerimiz yetkili satıcılarımız kanalıyla toptancı müşterilere, perakende satış noktalarına, otomobil plaza ve servislerine, benzin istasyonlarına, ulusal ve yerel marketlere, otomobil distribütör ve fabrikalarına (OEM/OES), e-ticaret platformlarına, nihai olarak da tüketicilere ulaşmaktadır. Ürünlerimizin önemli bir miktarı farklı ülkelerde de tüketicilerin beğenisine sunulmakta ve ülke ihracatına katkı sağlamaktadır. Ayrıca fason imalatını yapmış olduğumuz ürünler marka sahipleri tarafından farklı markalar altında pazara sunulmaktadır.


Pazarlama firmamız PROKAR Otomotiv ve Aksesuar Sanayi Dış Ticaret Ltd.Şti., “PROCAR Car Wear Collection” markasıyla paspas ve bagaj havuzları üretimimizin yanı sıra dış örtü, koltuk kılıfı, trafik seti, sağlık seti ve jant kapağı gibi ürünleri prestijli perakende satış noktalarına ulaştırmaktadır.


Firmamız, hem firma hem de ülke ihracatına katkıda bulunabilmek, sektördeki yenilikleri takip edebilmek, müşterileri ile bir araya gelerek yeni ürün, proje ve hedeflerini paylaşabilmek amacı ile AUTOMECHANIKA – FRANKFURT, EQUIP AUTO – PARIS, AUTOMECH – CAIRO, AUTOMECHANIKA – ST.PETERSBURG, AUTO SHOW – KIEV, OTOMOTİV – İSTANBUL, AUTOMECHANIKA - İSTANBUL gibi uluslararası fuarlarda katılımcı olarak yer almaktadır.


Kaliteye ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemin göstergesi olarak firmamız, bağımsız denetleme firması MEYER tarafından denetlenmiş, 2001 yılında aldığı ilk belgemizin gereklerini sürekli ve eksiksiz yerine getirerek, 14/09/2016 tarih ve TIC 15 100 74554 sertifika numaralı TÜV-Cert ISO 9001:2015 Kalite Belgesini yeniden almaya hak kazanmış, sektöründe Türkiye’de yine bir ilke imza atarak “ürün tasarımını” da belge kapsamına almıştır.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

HARİTADA BİZ


ADRES BİLGİLERİMİZ

Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi,
Organik Cadde No: 9
34956 - Tuzla / İstanbul / TÜRKİYE
Türkiye

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon : 0090 (216) 593 23 23 (pbx)
FaxNuı : 0090 (216) 593 23 26
Mobil : 0090 (533) 206 13 72
info@denizkaucuk.com

SORULARINIZ İÇİN

BÖLGE VE ŞEHİRLERDEKİ TOPTANCI BAYİLERİMİZ VE YETKİLİ
SATICILARIMIZ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ.